A Town Where You Live

Vezi A Town Where You Live online

★ 6.0 2013 1 Sezoane AnimaţieDramă

Vrei să vezi A Town Where You Live? M3U Playlist aduce A Town Where You Live (2013) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Despre ce este A Town Where You Live?

Haruto Kirishima lived a calm life out in the countryside, away from the fast-paced life of the city. Then Yuzuki Eba appeared in his life out of nowhere, having come from Tokyo to briefly live with her family. Their time together left him enamored with the memories of that short period before she just as abruptly disappeared from his life, and left him full of questions.Kimi no Iru Machi begins some time later, after Haruto moves to Tokyo to live with his sister, in order to pursue a career as a cook. In reality though he wishes to be with Yuzuki. Things don't start good though. When he arrives he is mistaken for a burglar and attacked by his sister's neighbour Mishima Asuka. After the misunderstand is cleared his feelings begin to waver though. Is Eba, who keeps avoiding him for seemingly no reason, the one for him or is it Asuka?

Ultimul episod

S1 · Episod 12 — A Town Where You Live · 2013-09-28

Haruto is torn. He finally realizes who he's in love with, but the thought of having to break someone's heart in the process torments him.

Genuri
Animaţie, Dramă
Prima difuzare
2013-07-13
Evaluare
★ 6.0 / 10

Distribuția principală

  • Megumi Nakajima Yuzuki Eba (voice)
  • Yoshimasa Hosoya Haruto Kirishima (voice)
  • Daisuke Ono Kyousuke Kazama (voice)
  • Ayane Sakura Asuka Mishima (voice)
  • Nana Kouno Akari Kaga (voice)
  • Sayuri Yahagi Mina Nagoshi (voice)

Cum să vezi A Town Where You Live pe M3U Playlist

Vizionarea A Town Where You Live pe M3U Playlist durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Începe să vezi A Town Where You Live astăzi

Începe proba gratuită M3U Playlist și vezi A Town Where You Live astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 80.000+ canale live în 4K UHD
  • 280.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.