The Little Mermaid

The Little Mermaid online kijken

★ 6.7 1976 77 min FamilieFantasieRomantiek

Wil je The Little Mermaid kijken? M3U Playlist brengt The Little Mermaid (1976) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Trailer bekijken

Waar gaat The Little Mermaid over?

A little Mermaid falls in love with a Prince whom she saves during a storm. Using all kinds of magical incantations in exchange for the Mermaid’s beautiful blue hair, a witch replaces her fish tail with human legs, making it possible for the Mermaid to walk and live on earth at the cost of great pain with every step she takes. The Little Mermaid willingly suffers through these trials only to be near her beloved. But the Prince, not realizing how lucky he is, becomes enamored with a beautiful but vain princess.

Genres
Familie, Fantasie, Romantiek
Uitgebracht
1976-12-17
Regisseur
Vladimir Bychkov
Beoordeling
★ 6.7 / 10

Hoofdrolspelers

  • Viktoriya Novikova The Little Mermaid
  • Valentin Nikulin Sulpitius
  • Galina Artyomova Princess
  • Yuri Senkevich Prince
  • Galina Volchek Inn Hostess
  • Stefan Iliev Knight

Hoe The Little Mermaid te kijken op M3U Playlist

The Little Mermaid kijken op M3U Playlist kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Begin vandaag met The Little Mermaid kijken

Start je gratis M3U Playlist-proef en kijk The Little Mermaid vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 80.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 280.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.