Selahattin Eyyubi

Tonton Selahattin Eyyubi dalam talian

★ 5.8 1970 63 min AdventureDramaHistory

Mahu menonton Selahattin Eyyubi? M3U Playlist membawa Selahattin Eyyubi (1970) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tentang apa Selahattin Eyyubi?

The film depicts the Christian West's attack on Jerusalem and the defense of Muslims led by Saladin. Believing that they will become rich and go to heaven if they capture Jerusalem, Christians led by Richard the Lionheart launch an attack. Saladin cannot find the support he expects from Muslim emirs. The Crusader armies are approaching Jerusalem, committing massacres along the way. Saladin, who has been wearing down the Crusaders with hit-and-run tactics for a long time, will defeat the Christians in the great battle and protect Jerusalem.

Genre
Adventure, Drama, History
Tayangan
1970-01-01
Pengarah
Süreyya Duru
Penilaian
★ 5.8 / 10

Pelakon utama

  • Cüneyt Arkın Selahattin Eyyubi
  • Leman Öztürk Nedime Gloria
  • Reşit Çıldam Sir Thomas
  • Jahangir Ghaffari Şövalye Leopold
  • Ayton Sert
  • Aytekin Akkaya

Cara menonton Selahattin Eyyubi di M3U Playlist

Menonton Selahattin Eyyubi di M3U Playlist mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Mula menonton Selahattin Eyyubi hari ini

Mulakan percubaan percuma M3U Playlist dan tonton Selahattin Eyyubi hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 80,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 280,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.